Halay başı olma heveslilerine ve herkese

Halay başı olma heveslilerine ve herkese

Karakterimiz Nihat babasından yediği fırça ile kendini pistte halay başı olarak bulur. Hikayenin böyle başladığı kasap havası isimli uygulama eski nokia telefonların snake benzeri bir uygulama. Uygulamada verilen görevleri başarı ile yerine getirerek yeni görevleri belli bir süre içersinde tamamlamanız gerekiyor. Görevler gelin ve damat'ı kaldırmakta olabilir, sadece belli bir sayıya ulaşmakta.

 Oyundaki en güzel özellik cidden halay çekerken size bir piyanistin müzik olarak eşlik etmesi ve hatta ara sıra piyanist şantör Şener'in "Damada bal pekmez, yemeyen halay çekmez" gibi arka seslendirmeleri sizi gaza getirmekten çok yüzünüzde bir tebessüm veriyor.

Bölümler ilerledikçe tabii zorluk artıyor ve ilk 10 bölümü ücretsiz olan uygulamanın 11. bölüm ve sonrası ücretli.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi