Google'dan yeni navigasyon!

Google'dan yeni navigasyon!
Google yeni navigasyonu ile açılır bar şeklinde...

Google dün resmi blogunda yayınladığı yazıda Google anasayfasının üst kısmında bulunan gezinti çubuğundan kurtulmak için Google logosu altında iç içe açılan menüler şeklinde yeni bir navigasyon tasarladıklarını açıkladı. Google'dan Eddie Kessler değişikliğin ne zaman ne zaman yürürlüğe gireceğini ise belirtmedi. Fakat daha önceki Google uygulamarı gibi yeni navigasyonda yürürlüğe girdiği zaman Gmail, Google+ ve diğer Google kullanıcıları için tercih etmeleri halinde bir üsre eski sürümden faydalanma mümkün olacak. Google'ın insanlar için Google'ı daha deneyimli hale ve kolayca doğru şeyler paylaşmak için tasarladığı yeni navigasyonu aşağıdaki videodan izleyip Google'ın neler yaptığı hakkında daha iyi fikir edinebilirsiniz. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi