GoldMaster'dan yeni tablet!

GoldMaster'dan yeni tablet!
GoldMaster, çift çekirdekli işlemci ve android işletim sistemine sahip yeni tablet TAB-728 HD’yi müşterilerinin beğenisine sundu.

GoldMaster TAB-728 HD dokunmatik kalitesi, ekran kalitesi, işlemci hızı, ekran kartı, çift kamerası, HDMI çıkışı ve Android cihazların performansını ölçmeyi sağlayan program 11400 ANTUTU değeri özellikleriyle ön plana çıkıyor. Mükemmel ekran çözünürlüğü ve yüksek hızlı performansı ile fark yaratan GoldMaster TAB-728 HD, 7.0 inch 1024x600 çözünürlüğü ve 169.55 yüksek PPI özelliği sayesinde yüksek ekran kalitesine sahip.

 

1 GB Ram, 8 GB hafıza, CPU Başına 1.6GHZ çift işlemciyle 4 kata varan yüksek performansı ile göz dolduran tablet, 4 Çekirdekli GPU fonksiyonu ile çok zor açılan oyunları bile kolayca açarak eğlencenin zevkini çıkarmanızı sağlıyor.

 

Çift kamera özelliği bulunan, HD arka kamerası ve ön kamerası ile görüntülü görüşme imkânı sunan GoldMaster TAB-728 HD, otomatik güncelleme özelliği sayesinde işlemlerinizde sorun yaşamanızı engelliyor.

 

3G USB modem desteği sayesinde nerede olursanız olun her an istediğiniz bilgiye ulaşabilmenize imkân veren GoldMaster Tablet- 728 HD ile isterseniz oyun oynayabilir isterseniz internette surf yapabilir, eğlence ve bilginin keyfini çıkarabilirsiniz… 11 mm inceliğinde ve zarif olarak tasarlanmış tabletin ağırlığı ise sadece 242 gr.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi