Galaxy S4 Mini mi geliyor?

Galaxy S4 Mini mi geliyor?
Samsung'un haftalar önce lanse ettiği Galaxy S4'ün ardından bu kez de aynı modelin minik sürümünün fotoğrafı internete sızdı.

Her ne kadar Samsung tarafından doğrulanmasa da, Galaxy S4'ün yanında görüntülenen S4 Mini'nin tasarımı orjinal model ile birebir benzer bir tasarım taşıyor.

 

Samsung'a yakın kaynaklara göre Galaxy S4 Mini 1.6 GHz çift çekirdek işlemciden güç alacak ve 4.3 inç'lik Super AMOLED bir ekrana sahip olacak. Piksel yoğunluğunun 266ppi olması beklenen Galaxy S4 Mini'nin Temmuz ila Ağustos ayları arasında tanıtılması bekleniyor.

 

Cihazın özelliklerine bakıldığında Galaxy S4'e göre daha küçük ebatlarda olan Galaxy S4 Mini'nin donanımsal özellikleri de daha düşük seviyede bulunuyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi