Galaxy S2 Plus geliyor!

Galaxy S2 Plus geliyor!
Galaxy S3, S3 mini ve diğerleri piyasada cirit atarken, şimdi de eski efsanenin yeni sürümü yolda!

İddialara göre Samsung, birkaç aydır dedikoduları yapılan Galaxy S2 Plus'ı 2013'ün ilk çeyreğinde piyasaya sürebilir.

 

 

SamMobile web sitesinin iddiasına göre Samsung, geçen senenin başarılı cebi Galaxy S2'nin "Plus" sürümünü 2013'ün başlarında satışa sunmaya hazırlanıyor. Kutusundan Android 4.1 Jelly Bean ve TouchWiz'in son sürümü ile çıkacağı söylenen Galaxy S2 Plus, 8GB depolama alanı, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile gelecek. Site, cihazın diğer bileşenlerinde bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı konusunda ise bilgi vermiyor.

 

 

Galaxy S2 Plus'ın özellikleri, daha önce bir hız testi uygulaması yoluyla internete sızmıştı. Buna göre cihaz 1.4GHz işlemciye sahipti (muhtemelen çift çekirdekli).

 

 

Geçtiğimiz ay Galaxy S3'ün küçültülmüş sürümü Galaxy S3 Mini'yi satışa sunan Samsung'un bir Galaxy S2 Plus tanıtması halinde ürün yelpazesi fazlasıyla karmaşık hale gelecek. HTC, benzer bir stratejinin hatalı olduğunu kabul etmiş ve 2012'de model sayısını azaltma kararı almıştı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi