Galaxy Note II Türkiye'de!

Galaxy Note II Türkiye'de!
Avea, Samsung'un tablet ve telefon karışımı yeni cihazı Galaxy Note II'yi satışa sundu.

Galaxy Note serisinin merakla beklenen en yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note II, avantajlı tekliflerle Avea müşterileriyle buluşuyor.

 

 

Teknolojinin en son trendlerini ve cihazlarını müşterileri ile buluşturan Avea; aylardır beklenen Samsung Galaxy Note II’yi birbirinden avantajlı tekliflerle satışa sundu. Samsung Galaxy Note II, 5.5 inç Super Amoled HD ekranı ile kalem kağıdın işlevselliğini ve hassasiyetini sağlayan S-Pen teknolojisini bir araya getiriyor. 

 

 

Android 4.1 Jelly Bean işletim sisteminin yanı sıra 1.6 GHz 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde yüksek performansı ile dikkat çeken akıllı telefon Samsung Galaxy Note II, arka ışık aydınlatmalı 8 MP led flaşlı ve otofokuslu akıllı kamera özellikleri ile karanlık mekanlarda bile yüksek kaliteli fotoğraflar çekmeye imkan veriyor.  

 

 

Beyaz ve gri olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan Samsung Galaxy Note II, 24 ay taahhütle, 4 ayrı kampanya teklifi ile 57 TL’den başlayan fiyatlarla Avea müşterileri ile buluşuyor. 

 

 

Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında aboneler Galaxy Note II’yi isterlerse Tarifeye Ek Ödeme teklifi ile, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle ya da 1000 dk.+1000SMS +2 GB’lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Galaxy Note II’yi peşin ya da kredi kartı ile almayı tercih eden abonelere ise, bu cihazda kullanılmak üzere ilk 3 ay boyunca 250 MB internet paketi Avea tarafından hediye edilecek.

 

 

Teknik özellikler: 

 

• Android 4.1 (Jelly Bean)

• 5.5" HD Super AMOLED

• 1.6 Ghz Dört Çekirdek

• 2 GB Ram

• 8 Megapiksel

• 1.9 Megapiksel –ön kamera

• 16 GB Dahili hafıza

• 80.5 x 151.1 x 9.4 mm

• 180 gr

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi