Galaxy Nexus sorunu giderildi

Galaxy Nexus sorunu giderildi
Samsung Galaxy Nexus ses kontrol sorunu için güncelleme yayınlandı.

Google söz verdiği gibi galaxy nexus üzerindeki ses açılıp kapanmasına sebep olan hatayı giderdi. 

1 Mb dan küçük güncelleme dosyası bazı kullanıcıların bildirdiklerine göre artık artık cihazlara yüklenebiliyor. Sorunun çözümü için yazılım güncellemesini işaret eden google kısa zaman içinde güncellemeyi hazır hale getirdi ve artık kullanıcılar güncellemeyi yükleyebiliyor.

Apple da yeni cihaz çıkardığı zamanlarda benzer sorunlarla karşılaşsa da Iphone 4 ve 4S de yazılım güncellesi ile sorunların giderileceğini duyurmuş fakat sorunların yazılımsal güncellemelerle çözülemediği kısa zaman sonra belli olmuştu. Neyseki google tespiti konusunda başarılı oldu ve galaxy nexus üzerindeki sorunu yazılım güncellemesi ile çözmüş oldu.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi