Galaxy Mega 6.3 Türkiye'de!

Galaxy Mega 6.3 Türkiye'de!
Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy Mega 6.3 25 Haziran’da Türkiye'de.

Vodafone Türkiye, Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy Mega 6.3’ü 25 Haziran’da aboneleriyle buluşturacak. Kullanıcılarına akıllı telefon ve tablet deneyimini bir arada yaşatacak Galaxy Mega 6.3’e Vodafone Red aboneleri tarifeye ek ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olacak.

 

Samsung Galaxy serisinin en yeni üyesi Galaxy Mega 6.3, çift çekirdekli 1.7 Ghz işlemcisiyle performans açısından oldukça güçlü özelliklere sahip olduğunu göz önüne sererken 6.3 inçlik ana ekranıyla üstün bir akıllı telefon ve tablet deneyimi sunuyor. Galaxy Mega 6.3’ün 8 megapiksel arka kamerası ve 1,9 megapiksel ön kamerası bulunuyor.

 

Galaxy Mega 6.3’ün öne çıkan özellikleri:

 

Group Play: Aynı Wi-Fi ağına bağlı 8 cihaza kadar zahmetsiz içerik paylaşımı sağlıyor.

Samsung WatchON: Daha kusursuz bir TV deneyimi için kızılötesi uzaktan kumandaya dönüşüyor. Cihazı evinizdeki eğlence sisteminize bağlandığınızda program önerilerinde bulunup, yayın zamanlamalarını programlayıp direkt televizyon kumandası haline geliyor.

Samsung Link: Fotoğrafları, videoları, notları veya müziği kolayca televizyon, tablet veya bilgisayara iletiyor.

S Translator: Tercüme edilmesi gerekeni GALAXY Mega’ya söyleyin veya yazın; metin veya ses ile posta ve ChatON gibi uygulamalarda anında tercüme etsin.

ChatON: İletişiminizi daha da güçlendirmek için ekranınızda ne varsa arkadaşlarınızla paylaşın.

• Android 4.2 Jelly Bean

• Çift Çekirdekli İşlemci 1.7 Ghz işlemci

• 64GB’a kadar genişletilebilen ek hafıza olanağı

• Artırılmış pil ömrü

• 6,3 inçlik ekran

• 6.3, 8 megapiksel ana kamera

• 1,9 megapiksel ön kamera

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi