Galatasaraylılara özel tablet satışta!

Galatasaraylılara özel tablet satışta!
Galatasaray ve HCL arasında gerçekleşen iş birliği çerçevesinde üretilen HCL ME Tabletler satışa sunuldu.

Galatasaray Spor Kulübü ve Hintli dünya teknoloji devi HCL arasında gerçekleşen resmi sponsorluk anlaşması kapsamında, HCL’nin Galatasaray taraftarlarına özel olarak tasarladığı Limited Edition ve Special Edition ME Tabletler, Arena Bilgisayar aracılığıyla GSStore’lardan ve www.gsstore.org’tan satışa sunuldu.

 

Ortadoğu’da tablet sektöründe lider olan HCL, Avrupa’ya açılma yolculuğunda, Türkiye’nin Avrupa’da en iyi tanınan spor kulübü olan Galatasaray ı tercih etti. Yapılan anlaşma çerçevesinde, Galatasaray taraftarları için özel tabletler de tasarlayan HCL, 1’den 1905’e kadar numaralandırılmış sadece 1905 adet üretilen Limited Edition ME Tablet GS 1905 ve yine Galatasaray ruhunu tabletlere taşıyan Special Edition ME Tablet GS 1905 serileriyle Türkiye pazarındaki iddiasını güçlendiriyor.  Arena Bilgisayar tarafından dağıtılacak tabletler, Galatasaray taraftarları için özel olarak tasarlandı.

 

GS Edition tabletleri, 9.7 inç çoklu dokunmatik kapasitif ve full HD oynatabilen ekrana sahip; dört çekirdekli GPU’ya, 1 GB DDR3 RAM’e, 32 GB’a kadar çıkabilen 16 GB dahili hafızaya ve dört çekirdekli GPU’ya sahip. Mali - 400 tarafından 3D grafikle  desteklenen 1.2 GHz Çift Çekirdekli Cortex A9 CPU ile çalışan son derece güçlü ve şık cihazlar. Android’in en son sürümü olan Jelly Bean 4.1 ile çalışan tablet, 2.0 MP arka ve 0.3 MP önkamera ve uzun ömürlü 8000mAh pil ile birlikte sunuluyor. 1 Mobile App Store ve Galatasaray uygulaması aracılığıyla üstün bağlantı ve eğlence özellikleri de sunan tabletin fiyatı 499 TL olarak belirlendi.

 

Sadece 1905 adet üretilen Limited Edition ME Tabletler GSStore’lardan ve www.gsstore.org’tan satışa sunuldu.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi