Galatasaray, tablet işine giriyor!

Galatasaray, tablet işine giriyor!
Ülkemizden önde gelen spor kulüplerinden Galatasaray da tablet bilgisayar işine giriyor.

Galatasaray, Hintli firma HCL ME ile işbirliğine giderek kendi tabletlerini piyasaya sunmayı hedefliyor. Bu yapılacak işbirliği ise geçtiğimiz gün gönderilen basın davetleriyle ortaya çıktı. Galatasaray Spor Kulübü, Hintli firma HCL ME ile 31 Temmuz 2013 Çarşamba günü, saat 14.00'te Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da sponsorluk anlaşması imza töreninin yapılacağını duyurdu. 

 

HLC Me firmasının şu an piyasadaki konumu göz önüne alındığında performans açısından çok iddialı bir model beklemek yanlış olur. GS Store'larda satışa sunulacak olan tabletlerin taraftarların da desteği ile iyi satışlar yapması bekleniyor.

 

Toplam 7 tablet modeline sahip olan HCL'nin öne çıkan modeli Me G1, 9,7 inç ekran, 1,2 Ghz hızında çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ve ön ile arka panellerinde sırasıyla 0.3 ve 2 megapiksel kameraya sahip.

 

Cihaz, Android 4.1 (Jelly Bean) işletim sistemiyle çalışıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi