En güzel alışveriş sitesi

En güzel alışveriş sitesi

Sahibinden kendisine yakışan bir uygulama yapmış. Uygulamada kategoriler güzelce ayırt edilmiş. Ayırt edilen kategoriler'e girdikçe detaylandırmalar sonuna kadar kullanılmış. İstanbul-Satılık-Daire diyerek aramanızı daraltmak ancak bu kadar kolaylaştırılabilir.

Uygulamanın kendine yakışır kısmı ise "Yakınımda Ara" özelliği özellik sizin belirlediğiniz bir yarıçapa göre etrafınızdaki seçeneklerde daraltmaya gidebiliyor. Siz gittiğiniz lokasyonda etrafımda ara dediğinizde 1km den 5 km ye kadar tüm bölgeyi tarıyor.  Yakınımda ara özellikle kiralık satılık ev arayanların işine yarayabilir.Türkiye geneli mülk sahipleri yada emlakçılarında en çok kullandığı site olan Sahibinden.com size mutlak çözüm ile geliyor.

Eğer sahibinden.com'u satıcı pozisyonunda kullanıyorsanız iphone uygulamasından rahatlıkla mesajlarınızı okuyabilir, İlan yayınlarınızı değişikliğe gidebilir, yada yayınızı kaldırabilirsiniz. Güvendiğiniz satıcıları favorilerilerinize ekleyebilirsiniz.

Bazı uygulamaların eksikliği sitesinde yada programındaki her özelliğin uygulamada rahatça yapılamamasıdır. Fakat Sahibinden.com'un sitede ne yapılabiliyorsa uygulamada da yapılabilsin diye çok çalıştığı belli.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi