Ekim’in ikinci yarısında Türkiye’de!

Ekim’in ikinci yarısında Türkiye’de!
Samsung’un yeni tablet telefonu Galaxy Note II ekim ayının ikinci yarısında Türkiye piyasasında satışa sunuluyor.

Güney Koreli şirketin ince tasarımlı yeni ürününde 140.9 mm boyutunda HD Super AMOLED ekran bulunuyor. 

 

 

Galaxy Note II'nin arka yüzündeki 8 megapiksel kamera, ön yüzündeki 1.9 megapiksel kamera ve HD video kayıt özelliği standart olarak sunuluyor. Kamerada bu yılın ortasında Galaxy S III ile sunulan arkadaş fotoğraf paylaşımı, çoklu çekim, en iyi fotoğraf ve en iyi yüzler gibi fonksiyonlar bulunuyor.

 

 

Üründeki AirView uygulaması, e-posta, S Planner, fotoğraf galerisi veya video üzerinde gezinerek içeriği açmaksızın ön izleme yapma olanağı sunuyor. Popup Note özelliği ise S Note uygulamasının ekranın herhangi bir yerinde anlık olarak bir pop-up penceresi şeklinde açılmasını sağlıyor. S Pen, kullanıcıya yeni düşünce ve fikirleri anında kaydetme ve el yazısıyla herhangi bir dijital içeriği ekranda doğrudan bir araya getirme olanağı veriyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi