Eğlenceli ücretsiz bir oyun

Eğlenceli ücretsiz bir oyun

Hem Andorid hemde ios işletim sistemlerinde oynayabileceğiniz bu basit ama eğlenceli oyun ücretsiz olması ile dikkat çekiyor. Boost 2'den bahsediyoruz Oyunda değişken haritalarda zeminde hızlı bir şekilde gidiyoruz. Boost 2 oniki köşeli(12 yanyana zemin) bir tüp içerisinde başlıyor oyunda dikkat etmeniz 2 şey var. Engeller ve sizi hızlandıran ileriye dönük oklar. Gittiğiniz zeminden yanındakine kayabilirsiniz.

Amacınız en yüksek puanı almak ve bunun için hızlı gitmek, hızlanmak ve önünüze çıkabilecek engellere çarpmamanız gerekiyor. Engeller ilk turda hareketsiz ve öncesinden  engelli zeminin rengi değişiyor ama bölümler ilerledikçe engeller sabit bile kalmıyor. Oyun ücretsiz olmasından denemeniz tavsiyemizdir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi