Dünyanın en kötü filmi Ipnone uygulaması olarak geri döndü

Dünyanın en kötü filmi Ipnone uygulaması olarak geri döndü
Tüm zamanların en kötü fimlerinden biri olarak kabul edilen Manos: Kaderin eli isimli film eğlence dünyasına Iphone uygulaması olarak geri döndü.

1966 yılının holywood yapımları arasında, izleyenlerin belkide hiç unutamayacakları, kült film ünvanını almayı haketmiş bir film vardı. Ancak çok iyi bir film olduğu için değil gerçektende çok kötü bir film olduğu için. Manos : Kaderin eli, birçok otorite tarafından bugüne kadar çekilmiş en kötü filmler arasında gösteriliyor.

İngiliz bir yazılımcı tarafından yapılan oyun, son dönemde yazılan uygulamaların aksine gelişmiş grafikler ve sesler içermiyor. Bunların yerine filmin gösterdiği başarıya paralel olarak 8-bit grafikler ve 80'lerdeki oyun konsollarından kalma sesler içeriyor. Biraz nostalji yaşamak isteyenler yada sinema tarihinde iz bırakmış bir filmin oyununu  telefonunda oynamak isteyenlere bu oyunu kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. filmi yada oyun merak ediyorsanız aşagıdaki videolara bir gözatabilirsiniz.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi