Dosya paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Dosya paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Arkadaşınızın iphone'nundan fotoğrafları tek tuşla almak istermisiniz? Cevabınız evetse Bump sizin için mükemmel bir uygulama.Akıllı telefonlarda birçok iletişim şekli var. Özellikle görüntülü konuşma, mesajlaşma konusunda pek çok uygulamayı dosya paylaşımı içinde kullanabiliyorsunuz. Dosya paylaşımı konusunda da bir çok uygulama olmasına rağmen Bump çok güzel bir şekilde fark yaratabilmiş. Uygulamanın çalışma prensibi bump'ı açtıktan sonra 2 adet iphone'u birbirine çarparak başlıyor. Çarpma ile telefonlar iletişim kuracakları iphone aramaya başlıyorlar. İlk başta aklıma bu çarptırdık, titrettik gereksiz desenizde etrafta birden fazla iphone varsa bağlanmak için arayışta olanları tuş yerine birbirine çarptırarak bulunuyor. Bilişimden uzak olan birisi telefonları birbirine çarğıyorsun ve birbirine bağlanıyor diye düşünebilmeside ayrı bir keyif veriyor. Uygulama güzel olduğu kadar kullanışlılığıda çok bir basit. Göndermek istediğiniz telefon numarası, resim veya kartvisitinizi bir kaç küçük dokunuş ile gönderebilirsiniz. Özellikle resim paylaşımında, arkadaşlarınızla beraber eğlenip ben sana mail atarım yerine direk bu uygulama ile hızlı dosyaları paylaşabiliyorsunuz. Uygulamanın vazgeçilmeziniz olmasına hazır olun.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi