Dev gibi bir Galaxy Note!

Dev gibi bir Galaxy Note!
Samsung, daha önce benzerini hiç görmediğimiz, dev gibi bir Galaxy Note için çalışıyor olabilir!

Tablet pazarının en etkili isimlerinden Samsung, gelen bilgilere göre yepyeni bir tablet üzerinde çalışmalara başlamış gibi görünüyor. Ancak bu defa Samsung, farklı bir ekran boyutuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir. Samsung'un yeni tableti 12.2 inç boyutunda ve 2.560 x 1.600 piksel çözünürlüğünde olacak.

 

Bahsi geçen tabletin sahip olacağı boyutuyla birlikte yepyeni bir kullanıcı kitlesiyle karşılaşması mümkün. Samsung'un Galaxy Note serisine dahil edilmesi planlanan yeni tablet, ayrıca S-Pen kalemle birlikte gelecek ve yine Galaxy Note'dan aşina olduğumuz gibi S-Pen uygulamalarına sahip olacak. Bu arada Samsung'un böyle bir çalışma içine girmesinin sebebi Apple'ın da 12 inç'lik bir tablet üzerinde çalışmaya başladığının konuşulması. Apple'ın 12 inç'lik tabletinin ismi bile ortalıkta dolaşmaya başladı: iPad Maxi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi