Denizbank'tan teknolojiyi kullandıran uygulama

Denizbank'tan teknolojiyi kullandıran uygulama

Bazı uygulamalar konusunda benzerlikler o kadar abartılmış oluyorki artık uygulamaları incelerken uygulamanın detaylarını gerçekten yakın mercekte incelemek gerekiyor. Birçok banka hala iphone uygulamasına geçmemişken(bazılarında da iphone tarayıcınız ile girdiğiniz sitelerde başka arayüz ile size hizmet veriyor) Denizbank sıramatik ( Facebook üzerinden ilk para transferini gerçekleştirdiğini belirtmeliyiz) uygulaması ile sizin gitmemiş olduğunuz şubeden numara almanızı sağlıyor. Uygulama size yakın şubelerde tahmini sıra bekleme sürenize göre size sıra numarası verebiliyor siz şubeye gittiğinizde ise çok daha az bekleyerek işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Aldığınız numarayı iptal ederek yeniden alabilir, düzenli gittiğiniz şubeleri sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi