Chrome uzantıları nasıl eklenir?

Chrome uzantıları nasıl eklenir?
Twitter, Facebook, haberler, radyo kanalları ve bir çok uygulamanın uzantısını kapmak çok kolay...

Sürekli kullandığınız uygulama var ise ve bu uygulamaları her kullandığınızda uygulamanın adresine gidiyor ve çok zaman harcadığınızı düşünüyorsanız Chrome Web Mağazasında bulunan uzantılar işlerinizi oldukça hızlandırıyor.

Twitter, Facebook, Google Translate, haberler, radyo kanalları ve bir çok uygulamanın uzantısını kapmak çok kolay. İnternette sörf için oldukça mükemmel olan bu uzantıların simgeleri Chrome tarayıcınızın sağ üst köşesinde bulunarak güzel bir görüntü oluşturuyor. Alışverişten eğitime, eğlenceden sosyal iletişime kadar bir çok uzantıyı yüklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Adım 1. İlk önce yapmanız gereken Chorome Web Mağazasına girmek.

Adım 2. Girmiş olduğunuz Web Mağazasında sol alt köşede "Uzantılar" seçeneğini göreceksiniz. Uzantıları seçtikten sonra çıkacak sayfadan sürekli kullandığınız uygulamaların uzantısını tarayıcınıza ekleyebilirsiniz. 

Adım 3. Animasyonlu uzantı simgelerinin üzerine geldiğiniz zaman yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi simge değişerek "Chrome'a Ekle" butonu çıkacak. Bu butona bastıktan sonra eklemiş olduğunuz uzantı Chrome tarayıcınızın sağ üst tarafında ikon şeklinde görünecek.

Sürekli kullandığınız uygulamaları artık web sayfasına giderek değil tarayıcınızın sağ üst köşesinde bulunan ikonuna tıklayarak ulaşabileceksiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi