"Büyük" Surface Pro satışta!

"Büyük" Surface Pro satışta!
Microsoft'un tam Windows 8'li tableti, yenilenen ve "büyüyen" bu modeliyle satışa sunuluyor!

Microsoft'un büyük kapasiteli depolama hacmine sahip tableti Surface Pro, bu Haziran ayında Japonya'da satışa sunuluyor. Üstelik 256 GB'lık sabit disk seçeneğiyle birlikte!

 

Microsoft'un Ivy Bridge mimarisine dayanan güçlü Intel Core i5 işlemcisiyle donatılmış ve 10 inç büyüklüğünde ekranıyla görenleri büyüleyen Surface Pro, 64 ve 128 GB'lık sabit disk seçeneklerine bir yenisini daha ekleyerek 256 GB disk kapasitesiyle birlikte Japonya'da satışa çıkıyor. Office 2013 yazılımı da içinde hazır bulunacak olan Surface Pro'nun ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ise halen bilinmezliğini koruyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi