Box ile mobil cihazınızın hafızasını arttırın

Box ile mobil cihazınızın hafızasını arttırın
Box ile tüm şirketinizi mobilize edin.

Box adlı uygulama sayesinde dosyalarınızın her hangi bir yerden kontorl edip, paylaşabilirsiniz. Uygulama ücresiz olup 50 GB'lık alanı size tahsis etmekte. Mobil cihazınızla alanınıza erişip buradaki dosyaları kullanabilir ya da paylaşabilirsiniz. Mail ile gönderemeyeceğiniz kadar büyük dosyları dahi bu uygulama aracılığı ile paylaşabilirsiniz. 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Box uygulamasının size sundukları;

*Yükleme, yeni içerik oluşturma, mevcut dosyalarınıza ulaşmak.

*Dosyalarınızı hafıza kartınıza indirebilme.

*Dosyalarınızı link aracılığı ile paylaşabilme

*Gelişme arama sayesinde kolayca dosylarınızı bulabilmek

*Diğer uygulamalar aracılığı ile oluşturduğunuz dosyaları Box hesabınıza kaydedebilmek.

*Alt kullanıcılar oluşturabilme ve bu kullanıcıları takip edebilme

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

  Box uygulamasının dünya genelinde 7 milyon kullanıcısı mevcut. Fortune 500'un %82'si bu uygulamayı kullanmakta. Pandora, TaylorMade, Clear Channel ve Six Flags gibi büyük şirketler bu uygulama aracılığı ile eş paylaşımlı mobil ağlar kurmuş ve başarıyla yönetmektedirler. Bu uygulama sayesinde büyük ölçekte bir şirket ayda 3000 adam saat gibi bir zaman tasarrufu sağlamakta. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi