Bireysel uygulamalar için kilit oluşturun!

Bireysel uygulamalar için kilit oluşturun!
Akıllı telefonunuzda bir kilit kodu ayarlayarak son derece önemli olan kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızda sürekli kullandığınız, sizin için çok önemli, içinde gizli bilgilerinizin olduğu ve başkalarının kesinlikle ulaşmasını istemediğiniz uygulamalar varsa bu uygulamalara kilit oluşturarak başka gözlerden bu uygulamaları koruyabilirsiniz. App Lock adındaki uygulama ile bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Uygulamayı Android Market'den ücretsiz olarak buraya tıklayıp Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

Uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra aşağıdaki resimli adımları izleyerek istediğiniz uygulamalarınıza kilit koyabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra karşınıza ilk olarak yukarıdaki ekran çıkacaktır. Bu ekrandan oluşturacağınız şifre, kilit uygulayacağınız uygulamaları açmak için size sorulacak.

Gerekli güvenlik izni kurulduktan sonra yukarıdaki resimden de görüleceği gibi kilit kodu istenecek uygulamaları seçebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda yüklü olan tüm uygulamalar bu ekranda sıralanır ve uygulamanın sağ tarafında bulunan açık kilit simgesinin yanına tıkladığınız zaman o uygulamayı artık sizden başka kimse açamayacak. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi