Bir tablet bombası daha!

Bir tablet bombası daha!
Yeni tablet bombasını LG patlattı!

Tablet piyasasını kızıştıracak bir haber de LG'den geldi. Yeni tableti G Pad 8.3'ü tanıtan LG, böylece kullanıcılara yepyeni bir seçenek daha sunuyor. Şık tasarımıyla dikkat çeken LG G Pad 8.3, isminden de anlaşılabileceği gibi 8.3 inç boyutunda bir ekrana sahip. Tablet ayrıca tasarımıyla da ilgi toplayacak gibi görünüyor.

 

Sahip olduğu 8.3 inç boyutundaki ekranı ile Full HD çözünürlüklü tabletler arasında yer alacak olan LG G Pad 8.3 tablet, 1.920 x 1.080 çözünürlük sunuyor. İşlemci olarak dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 ile 1.7 GHz hız sunacak olan tablet, 2 GB bellek ve 16 GB kapasiteyle birlikte gelecek. Ön ve arka yüzünde kamera bulunduran G Pad 8.3, ön kamerasıyla 1.3 MP, arka kamerasıyla ise 5 MP çözünürlüğe sahip. LG G Pad 8.3'ün Android 4.2.2 işletim sistemiyle çalışacağını da söyleyelim.

 

338 gram ağırlığa sahip olan LG G Pad 8.3'ün, bu yılın son çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi