Beşiktaş'a özel arama motoru!

Beşiktaş'a özel arama motoru!
Özel olarak tasarlanan BJK temalı Yandex.Browser, taraftarların kullanımına sunuldu.

BJK ve Yandex işbirliğinde Beşiktaş taraftarlarına özel hazırlanan BJKYandex.com portali dün kullanıma açıldı.

 

BJKYandex.com, Yandex arama fonksiyonu ve haritalarının yanı sıra, BJK ile ilgili güncel haberlere, ekonomi, trafik ve hava durumu gibi anlık bilgilere, Süper Lig puan durumuna ve maç programına tek bir sayfadan ulaşılabiliyor. Sitede ayrıca  taraftarlara özel kampanyalar hakkında duyurular ile kulübün çeşitli kardeş sitelerine ve sosyal medyada takip edilebilecek hesaplarına bağlantılar içeriyor.

 

Geçtiğimiz hafta kullanıma sunulan BJK temalı özel Yandex.Browser'ı ve dün kullanıma açılan BJKYandex.com portalini internete açılan kapıları olarak kullanan Beşiktaş'ın milyonlarca taraftarı, bu sayede kulüplerini de maddi olarak desteklemiş olacak.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi