Apple'dan Iger'a transfer ücreti!!!

Apple'dan Iger'a transfer ücreti!!!
Apple'dan Bob Iger'a şok hoş geldin ücreti!!!

Geçtiğimiz günlerde Disney CEO'su Bob Iger'ın Apple yönetim kuruluna katıldığını duyurmuştuk. Bu geçişe istinaden yapılan anlaşmada Apple, Bob Iger'a 142 AAPL hissesi vermiş. Bunun borsa değeri 55000 dolar. 

Bob Iger için bu çok komik bir ücret. Marvel ve Pixar'ın satın alınmasında baş rol oynayan Iger, geçen yıl Disney'den 29 milyon dolar ikramiye aldı. Steve Jobs'un ölümünün ardından Apple, yöneticilerine ciddi miktarda hisse dağıttı. Bu komik miktar diğer hisselerin yanında insanın aklına şu soru işaretini getiriyor acaba Bob Iger zorunluluktan mı Apple Yönetim Kuruluna dahil edildi?

Eski Ceo Steve Jobs ile iyi ilişkileri bulunan Bob Iger, yeni yönetim ile ne kadar anlaşabilecek bunu zaman gösterecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi