Anonymous 5 Kasım da Facebook'a saldırabilir!

Anonymous 5 Kasım da Facebook'a saldırabilir!
Son zamanlar internette hükümet siteleri ve uluslar arası şirketlerin internet sitelerine yaptığı saldırılarla adını duyuran Anonymous grubu, 5 Kasım da Facebook u hedef alabilir.

Son zamanlar internette hükümet siteleri ve uluslar arası şirketlerin internet sitelerine yaptığı saldırılarla adını duyuran Anonymous grubu, 5 Kasım da Facebook u hedef alabilir.

Kötü haber ise Anonymous dünya devi Facebook'u yıkabilicek potasiyele sahip olması. Böyle bir söylentinin internette dolaşmasının sebebi ise; Facebook tarafından kullanıcı kişisel bilgilerinin güvenliğine yeterince saygı gösterilmemesi.

Ne dersiniz sizce Anonymous Facebook'a bir atak düzenleyecekmidir?

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi