Android'inizde geçmişe bir yolculuğa varmısınız?

Android'inizde geçmişe bir yolculuğa varmısınız?
70'ler ve 80'lerde atari salonlarında oynadığımız oyunları artık Android'imizde oynayabileceğiz. hemde yüzlercesini.

Çocukluğumuz unutulmaz eğlence mekanları: Atari salonları. İnternet cafelerden ve playstation salonlarından çok önce onlar vardı ve çoğumuzun oyun kültürüyle tanıştığı ilk mekanlardı. Tabiiki o zamanın oyunları bügünkülerle kıyas kabul etmez ancak çoğumuz içinde o zamanlarda oynadığımız o basit oyunların çok ayrı bir yeri vardır.

Atari, 40. yıldönümü dolayısıyla tüm bu oyunlardan oluşan bir uygulamayı piyasaya sürdü. Atari's Greatest Hits atari oyunlarının altın çağı olan 70'li ve 80'li yıllarda piyasaya çıkmış en iyi 100 oyundan oluşuyor. İster nostalji yaşamak isteyenler için, istersede trafikte çok uzun saatler geçiren insanlar için kaçırılmaması gereken bir uygulama.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi