Android telefonumla evdeki bilgisayarıma nasıl bağlanırım?

Android telefonumla evdeki bilgisayarıma nasıl bağlanırım?

Evdeki bilgisayrınızda çalışmalarınız gerekli dosyalarınız varsa, hepsine gün boyu cep telefonunuzun çektiği her yerden ulaşabilirisiniz.  Bunun için bir kaç küçük işlem yapmanız yeterli. Öncelikle cep telefonunuzdaki işlemlerden başlayalım.

 Menü'den  İnternet'i seçerek www.google.com arama bölümüne “team viewer” yazın ve aratın.

 -İlk çıkan sayfaya giriş yapın (www.teamviewer.com)

 -Açılan sayfanın alt kısımındaki “yükleme v6.xx.xx “ yazısını seçerek anında telefonunuza indirebilirsiniz.

 -Aşağıdaki "Bilgisayar" ekranda da gösterildiği gibi  “ID” ve “ŞİFRE” nizi cep telefonunuzda bulunan boş alanlara girerek bilgisayarınıza erişebilirsiniz.

Teamviewer uygulamasının PC'nizde yüklü olması gerekmektedir. Bunun için teamwiever sayfasından bilgisayarınıza programı indirip kurunuz.

Team Viewr


Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi