2012 Ultrabook yılı

2012 Ultrabook yılı
Tablet bilgisayarlardan sonra Ultrabook modası başlıyor.

CES 2012 (Tüketici Elektroniği Fuarı), her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni ve heyecan veren ürünlerin tanıtılacağı fuar olacak. Geçen yıl fuar tablet furyasına ev sahipliği yapmıştı. 2011 tablet yılı olarak fuarda anılmıştı. Bu yıl ise, büyük PC üreticilerinin ard arda duyurduğu süper ince ve uzun pil ömrü vaad eden Ultrabook ların yılı olacak gibi görünüyor.

PC lerin Ultrabook lara karşı Macbook Air karşısında sağlam bir rakibi yoktu fakat bu Ultrabook konsepti ile bundan sonrası için değişecek gibi görünüyor. Hızlı donanımları ve ince yapısıyla özellikle profesyonel insanların dikkatini çekeceğe benziyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi