2 güzel ücretsiz oyun

2 güzel ücretsiz oyun

Ücretsiz oyunlar genelde basit ve pek zevkli olmasada Doodle Sprint ve Temple Run ücretsiz çoğu oyuna göre oldukça eğlenceli.

Doodle Sprint Tabirimiz işe cin Ali'nin zıplatmanızdan oluşuyor. Oyunun hikayesi bile yok ekrana ne kadar uzun süre dokunursanız o kadar yükseğe zıplayabiliyor. Karşınıza çukurlar çıktıkça onların üzerinden geçebilirsiniz. Haricen kazıkların üzerinden atlayabiliyorsunuz. Cin Ali'nin durmadan hızlanarak sizin işinizi zorladığınıda söylemem gerekir. İlginç olan bu basit oyunun insanda hangi dürtüyü tetikliyorsa insan hırs yapıyor.

Diğer oyun ise görsellik yönünden Doodle Sprint e göre görsellik yönünden çok daha üstün Temple Run oyunu indiana jones misali mistik tapınaklarda arkanızdan yaratıklar gelirken kaçmanız üzerine kurulu. Sağa sola dönme dışında zıplama ve altından kayma gibi toplam 4 tane hareket yönü var. Bir yandan koşarken bir yandan da altın toplamalısınız. Altın toplamak aşamasında ise ne yazık ki telefonu eğerek toplamak zorundasınız. Parmak ile yaptığınızda duvara sürterek yavaşlıyor ve arkadan gelen yaratıklara yem oluyorsunuz.

Bu iki oyun canınız her sıkıldığında kafa dağıtmak için oynayabileceğiniz oyunlar.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi