14 Şubat'ta sevgilisi olmayanlara!!!

14 Şubat'ta sevgilisi olmayanlara!!!
Nintendo 3DS'den yeni bir uygulama...

14 Şubat 2012'de satışa sunulacak olan Nintendo 3DS üzerinde Love Plus 'Sanal Kız Arkadaş' uygulaması, şimdididen Uzak doğuda fenımen olmuş durumda. Uygulamanın daha önceki versiyonunda Tokyo Teknik Enstitüsü mensubu sanal ismi Sal9000 olan şahıs kendi sanal kız arkadaşı ile gerçek bir rahip ve orkestra önünde evlenmişti.

Love Plus gerçeğe oldukça yaıkn bir buluşma deneyimi sunmayı amaçlıyor. Örneğin saat 17'de bir randevunuz var diyelim, saati ileri alamıyorsunuz ya da her hangi bir tuşla randevuya gidemiyorsunuz saat tam 17'de Nintendonuzu açmanız gerekiyor. Gerçek mekanlarda buluşma gerçekleştirebiliyorsunuz. Mesela bildiğiniz bir kafede sanal kız arkadaşınızla buluşabiliyorsunuz. Gerçek mekanlardaki nesnelerle etkileşim yaşamakta sanal kız arkadaşınız mesela gördüğü boş sandalyeye oturmakta. Oyunda seks ile alaklı olmayan flörtler yaşayabiliyorsunuz. Randevuları kaydedip başka kullanıcılarla paylaşabiliyorsunuz. En iyi randevu sanal olarak oylanıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi